گردنبند چوبی

گردنبند چوبی نهاوین از چوب طبیعی درخت افرا سفید با حکاکی دو طرفه عکس و متن دلخواه شما در سایز 4.4 * 3.8 با بند آویز مشکی ساخته می شود.

برای سفارش این محصول لزومی به عکس آتلیه و حرفه ای نیست. شما می توانید عکس های زیبایی که با تلفن همراه خودتان گرفته اید را نیز به یک گردنبند چوبی کوچک و فوق العاده تبدیل کنید.

درست مانند تمامی محصولات این مجموعه گردنبند چوبی نهاوین نیز از بهترین مواد اولیه ساخته شده تا اصالت و کیفیت برند ایرانی را ارتقا دهد.

شما می‌توانید با ارائه عکس دلخواه به نهاوین. این گردنبند چوبی زیبا را سفارشی‌سازی و منحصربفرد کنید. تا به خود یا عزیزانتان هدیه کنید.

در ادامه بیشتر با این محصول فوق العاده آشنا می شوید.

گردنبند چوبی نهاوین

گردنبند سایز 3.8*4.4 چوبی نهاوین یک گردنبند بسیار زیبا از تصویر حک شده شماست. این گردنبند کوچک یکی از بهترین و پرفروش ترین محصولات نهاوین است که طرف دار های خیلی زیادی دارد. 

از زمان سفارش محصول و ارسال تصاویرتان برای ما، سه تا چهار روز زمان میبرد تا گردنبند شما را بسازیم و برایتان ارسال کنیم.

به دلیل استفاده از چوب طبیعی در کارها از هیچ الگوی ثابتی استفاده نمیشود و قطعا در رنگ و طرح چوب میزان کم تفاوت وجود دارد. که همین موضوع باعث منحصر بفرد شدن گردنبند چوبی شما می شود.

برای آشنایی بیشتر فیلم کوتاه زیر را ببینید. نمونه کارهای بیشتر گردنبند چوبی نهاوین را می توانید در بخش نمونه گردنبند  و همچنین در اینستاگرام نهاوین مشاهده کنید.

سوالات متداول

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.