قاب عکس سفارشی

هدایای قاب عکس سفارشی به شما این امکان را می دهد که داستان های خاطره را برای همیشه گرامی بدارید. مهم نیست که مناسبتی باشد یا نه ، خانواده و دوستان همیشه یک هدیه عکس شخصی را ارزشمند می دانند. هدیه تصویری یک روش آسان و متفکرانه برای زیباتر شدن روز کسی است.

در نهاوین ، ما اعتقاد داریم که معنی دار ترین هدایا آنهایی هستند که دارای ارزش احساسی باشند.

چرا قاب عکس های سفارشی بهترین هدیه هستند؟

در ادامه چند مورد از دلایلی که قاب عکس های سفارشی را به بهترین و مناسب ترین هدیه تبدیل می کند با هم بررسی می کنیم.

ساده هستند

با نهاوین ، انتخاب قاب عکس برای هدیه احتمالاً راحت ترین هدیه است که می توانید پیدا کنید. دشوارترین قسمت این فرآیند احتمالاً انتخاب از بین گزینه هایی است که دارید ، اما ما در اینجا نیز به شما کمک می کنیم:

اول ، شما باید تصمیم بگیرید که چه چیزی را می خواهید قاب بگیرید! فقط به عکس دلخواه خود فکر کنید.

در مرحله بعدی ، شما از بین انواع سبک های قاب ارائه شده ، یک قاب چوبی یا پی وی سی ، سایز و غیره را انتخاب کنید و به سادگی قاب خود را بر اساس ابعاد مورد نظر خود سفارش دهید.

همین! در عرض چند ثانیه هدیه فوق العاده خود را سفارش داده اید و نیازی به رفتن به فروشگاه ها و ساعت های طولانی خرید ندارید.

با معنا هستند

قاب عکس های سفارشی نه تنها یک گزینه ساده و بدون استرس برای هدیه است ، بلکه شما می توانید آنها را به دلخواه شخصی خود بسازید. انتخاب عکس هایی از تجربیات مشترک و لحظات ارزشمند برای قاب کردن ، به گیرنده هدیه شما این امکان را می دهد تا به خاطراتی که باهم ساخته اید نگاه کند.

از طرف دیگر ، اگر می دانید گیرنده هدیه شما تعداد زیادی عکس از خود دارد،  دادن قاب عکس های سه بعدی که در آنها سه تصویر در یک قاب قرار می گیرند، هدیه فوق العاده ایست.

اگر می خواهید یک قدم جلوتر بردارید ، برای ساخت دیوار گالری چندین قاب هدیه دهید. دیوارهای گالری نمایشگرهای زیبایی هستند که در چیدمان ها و دکوراسیون های مختلف ارائه می شوند. قاب عکس های یک دیوار گالری مطمئنا گیرنده هدیه شما را متعجب می کند! برای الهام گرفتن چیدمان دیوارهای گالری در پینترست یا اینستاگرام را جستجو کنید.

با هر بودجه ای قابل سفارش هستند

قاب عکس های سفارشی به شما امکان می دهد سبک ها و اندازه های مختلف قاب را با قیمت های متنوع سفارش دهید. انتخاب قاب عکس و هزینه آن به خود شما بستگی دارد. بودجه شما هرچه باشد ، قادر خواهید بود هدیه ای معنی دار و قابل اعتماد با قیمت مناسب خود در نهاوین پیدا کنید.

قاب عکس های سفارشی بی انتها هستند

قاب شما خاص و بی انتها خواهد بود – هدیه ای که سالها ادامه خواهد داشت! نه ارزش و نه از کیفیت آن کم نخواهد شد.

برای همه هدیه‌ ای فوق العاده هستند

از استاد موسیقی تا مادربزرگ شما در یک کشور دور ، قاب عکس های سفارشی بهترین هدیه برای همه و در هر مناسبتی است. ممکن است سلیقه لباس یا عطر مورد علاقه نامزدتان را ندانید اما قاب عکس ها هیچ وقت نمیتوانند هدیه اشتباهی باشند.

به جای هدیه دادن فقط یک محصول فیزیکی ، با قاب عکس های سفارشی در واقع یک تجربه را هدیه می کنید.

5 قاب عکس سفارشی فوق العاده برای هدیه

چه برای دکوراسیون منزل شخصی شما باشد یا هدیه ای معنی دار ، ما اینجا در نهاوین 5 ایده از بهترین قاب عکس ها را ارائه می دهیم تا شما هدیه مناسب خودتان را از بین آنها انتخاب کنید!

قاب عکس چوبی

نظر شما درباره هدیه کردن یک قاب عکس چوبی چیست؟ ما در فروشگاه اینترنتی نهاوین، با طراحی و حک تصویر شما روی چوب خام نراد روسی ، هدیه ای خاص برای شما می سازیم. می توانید مشخصات قیمت و سایز های مختلف این محصول را در اینجا ببینید.

تابلو سه بعدی

شما می توانید با 3 عکس مختلف یک تابلو سفارشی و جذاب 3D سفارش دهید! این قاب عکس های سه بعدی زیبا ، پنجاه سال یا بیشتر ماندگار هستند. روند ساخت تابلو سه بعدی سفارشی ما تصاویری واضح و سه بعدی ارائه می دهد. که از سه زاویه مختلف سه تصویر متفاوت مشاهده می شود. تابلو سه بعدی شخصی یک انتخاب منحصر به فرد برای هر مناسبتی است. برای آشنایی بیشتر با این محصول صفحه معرفی تابلو سه بعدی نهاوین را مشاهده کنید

نظر شما درباره یک هدیه سه بعدی شخصی شده برای کسی که دوستش دارید چیست؟ برای هدیه کردن این تابلو سفارشی شده همین امروز تابلو سه بعدی نهاوین را سفارش دهید!

گردنبند چوبی

گردنبند چوبی نهاوین ساخته شده از چوب طبیعی درخت افرا سفید با حکاکی دو طرفه عکس و متن دلخواه شما در سایز 4.4 * 3.8 با بند آویز مشکی قابل سفارش است. قیمت ذکر شده، قیمت خالص و نهایی قاب عکس است. به دلیل استفاده از چوب طبیعی در کارها از هیچ الگوی ثابتی استفاده نمیشود و قطعا در رنگ  و طرح چوب میزان کم تفاوت وجود دارد.

شما می‌توانید با ارائه عکس دلخواه به نهاوین. این گردنبند زیبا را سفارش دهید.

قاب عکس درخشان

تابلو ستارگان

نحوه سفارش هدیه قاب عکس سفارشی

با ثبت سفارش در نهاوین ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که هدیه مورد نظر خود را از محصولات انتخاب کنید. و سپس تصاویر بی نظیر خود را بارگزاری کنید و متن سفارشی خود را برای ما بنویسید. با هدیه قاب عکس اختصاصی ، میتوانید پیامی دل انگیز ارسال کنید و خاطره ای را برای همیشه زنده نگه دارید.

به دنبال ایده های بیشتری هستید؟ صفحه اینستاگرام یا آپارات ما را بررسی کنید تا ببینید مشتریان واقعی چه قاب عکس هایی را در نظر گرفته اند و شما نیز الهام بگیرید.