قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی نهاوین، به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به بخش فروشگاه و ثبت سفارش در هر زمان، به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی نهاوین از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی نهاوین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتیکه در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی نهاوین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و بروزرسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

وب‌سایت نهاوین هیچگونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می‌تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت‌افزاری و غیره) نمی‌پذیرد.

سایر سایت‌ها و لینک‌هایی که برای ارائه اطلاعات بیشتر و کامل‌تر به کاربر در فروشگاه لینک شده اند مستقل بوده، و وب‌سایت نهاوین مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی نهاوین اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات بخش فروشگاه اینترنتی نهاوین استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی نهاوین ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتیکه درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی نهاوین به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد.

توجه داشته باشید که 30008666378749 تنها شماره‌ای است که وب‌سایت نهاوین از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی نهاوین یا اسامی مشابه، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام نهاوین است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  info@nahavin.com  اطلاع دهید. همچنین 30008666378749، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش فروشگاه اینترنتی نهاوین را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

سیاست‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی نهاوین به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌نماید.

وب‌سایت نهاوین متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی نهاوین، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی نهاوین، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی نهاوین، جزئی از اموال وب‌سایت نهاوین محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار وب‌سایت نهاوین است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای وب‌سایت اینترنتی نهاوین محفوظ می‏‌دارد.

خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیرتجارى مشتریان عرضه شده است و مالکیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سواستفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذکر منبع بلامانع است و اگر تمایل دارید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@nahavin.com درخواست خود را ارسال نموده و اجازه‌نامه کتبی اخذ نمایید.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج‌شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی و رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری در اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی نهاوین به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز، امکان ثبت سفارش، پاسخگویی و پیگیری می‌‏دهد ولیکن از ساعت 9:00 الی 18:00 روزهای کاری ارسال سفارشات می‌باشد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی نهاوین به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام‌کوتاه و پیش‌فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اینترنتی نهاوین همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

فروشگاه اینترنتی نهاوین مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی نهاوین محفوظ است.

در صورتیکه فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریک از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه‌ای سفارش را فسخ نماید.

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می‌باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به‌موقع سفارش خواهد شد.

بازگشت کالا و گارانتی

انصراف پیش از از ارسال کالا غیر اختصاصی:  در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.

انصراف بعد از ارسال کالای غیر اختصاصی:  خریدار کالا به مدت ۳ روز کاری (به شرط باز نشدن بسته‌بندی کالا و درصورت عدم هرگونه خسارتی به کالا و بسته‌بندی آن) از تاریخ تسلیم کالا حق انصراف داشته و به محض استفاده از حق انصراف، فروشگاه اینترنتی نهاوین بدون مطالبه هیچگونه وجهی، عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه تحمیلی بر مشتری هزینه باز پس فرستادن کالا خواهد بود. (ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک)

محصولاتی که به صورت اختصاصی (یعنی محصولاتی که با ابعاد و یا عکس های مورد نظر مشتری) تولید می‌شوند، امکان پشیمانی از خرید و عودت را ندارند مگر اینکه مشخصات کالای دریافتی، با اطلاعات نوشته شده در سایت، متفاوت باشد.

مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در کنار قیمت این کالاها درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذکور در این قسمت، گارانتی برای آن کالا وجود ندارد). چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می‌بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی‌دهنده اقدام نماید.

گارانتی برخی از محصولات توسط وب‌سایت نهاوین صورت گرفته که این موضوع در شرح آن محصولات آورده شده است، لذا پیگیری گارانتی توسط راه‌های ارتباطی در وب‌سایت میسر می‌باشد.