قاب عکس چوبی

قاب عکس چوبی نهاوین با طراحی و حک تصویر شما روی چوب و  یک قاب چوبی از جنس چوب نراد روسی در سه سایز 10*15 و 15*20 و 19*27 ساخته می‌شود. قاب عکس نهاوین درست مانند تمامی محصولات این مجموعه از بهترین مواد اولیه ساخته شده اند تا اصالت و کیفیت برند ایرانی را ارتقا دهد. 

برای سفارش این محصول لزومی به عکس آتلیه و حرفه ای نیست. شما می توانید عکس های زیبایی که با تلفن همراه خودتان گرفته اید را نیز به یک قاب عکس چوبی فوق العاده تبدیل کنید.

با ارسال فایل یک عکس دلخواه به نهاوین این قاب عکس بیاد ماندنی را سفارشی‌سازی و منحصربفرد کنید تا به خود یا عزیزانتان هدیه ای تکرار نشدنی تقدیم کنید.

در ادامه بیشتر با این محصول آشنا می شوید

قاب عکس سایز 10*15 نهاوین

قاب عکس سایز 10*15 یک قاب چوبی بسیار زیباست که تصویر حک شده شما درست در قلب آن جا می گیرد. این تابلو کوچکترین سایز قاب عکس نهاوین است و بهترین سایز برای تصاویر کوچک با کیفیت معمولی است.

قاب عکس سایز 15*20

قاب عکس سایز 15*20 با حکاکی تصویر شما یا فرد مورد نظرتان روی چوب طبیعی درخت انجام می شود و منحصر به فرد ترین هدیه ای است که می توانید به کسی که دوستش دارید تقدیم کنید.

قاب عکس سایز 19*27 نهاوین

قاب عکس سایز 19*27 یک قاب چوبی بسیار زیباست که تصویر حک شده شما درست در قلب آن جا می گیرد. این تابلو بزرگترین سایز قاب عکس نهاوین است و بهترین سایز برای تصاویر با کیفیت مطلوب است. این هدیه حتما فرد مورد نظرتان را شگفت زده می کند. 

به دلیل استفاده از چوب طبیعی در کارها از هیچ الگوی ثابتی استفاده نمیشود و قطعا در رنگ و طرح چوب میزان کم تفاوت وجود دارد. که همین موضوع باعث منحصر بفرد شدن قاب عکس شما می شود.

همچنین می توانید یک پلاک طلایی با متن دلخواه خودتان در زیر کار به صورت رایگان سفارش دهید.

از زمان سفارش محصول و ارسال تصاویرتان برای ما، یک هفته زمان میبرد تا قاب عکس شما را بسازیم و برایتان ارسال کنیم.

برای آشنایی بیشتر فیلم کوتاه زیر را ببینید. نمونه کارهای بیشتر تابلو 3 بعدی را می توانید در بخش نمونه قاب عکس  و همچنین در اینستاگرام نهاوین مشاهده کنید.

سوالات متداول

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.