روش ها و هزینه های ارسال

روش ها و هزینه‌های ارسال

برای شهر ساری (مازندران)

  • خرید آنلاین: ما به همه بازدیدکنندگان سایت نهاوین ، خرید آنلاین را پیشنهاد می‌کنیم. در خرید آنلاین، سفارش‌های شما همگی بر روی سایت ثبت شده و بایگانی می‌شوند و چنانچه تخفیف‌های خاصی برای مشتریان نهاوین در نظر گرفته شود، از آنها بهره‌مند خواهید شد. همچنین سفارش‌هایی که به صورت آنلاین ثبت و پرداخت می‌شود، در اولویت ارسال قرار می‌گیرند و زودتر به دست شما می‌رسند.
  • خرید تلفنی: با شماره تماس 09117809570 می توانید تماس حاصل کنید و مشخصات محصول و آدرس مورد نظر برای ما ارسال کنید و بعد از پردازش مراحل ساخت، سفارشتان ارسال می شود.

از آنجا که سایت نهاوین یک فروشگاه اینترنتی است و با توجه به اینکه سفارشات شما در چند تا از  کارگاه های مجموعه ساخته می شوند و همچنین دفتر فروش نهاوین در محل‌های جداگانه ایی می‌باشد، مراجعه حضوری به دفتر نهاوین امکان‌پذیر نیست.

برای سفارشات خارج از ساری :

  • خرید آنلاین: ما به همه بازدیدکنندگان سایت نهاوین، خرید آنلاین را پیشنهاد می‌کنیم. در خرید آنلاین، سفارش‌های شما همگی بر روی سایت ثبت شده و بایگانی می‌شوند و چنانچه تخفیف‌های خاصی برای مشتریان ما در نظر گرفته شود، از آنها بهره‌مند خواهید شد. همچنین سفارش‌هایی که به صورت آنلاین ثبت و پرداخت می‌شود، در اولویت ارسال قرار می‌گیرند و زودتر به دست شما می‌رسند.
  • خرید تلفنی: با شماره تماس 09117809570 تماس گرفته و پس از هماهنگی با نهاوین، وجه مربوطه را از طریق پرداخت آنلاین دستی و یا شماره حساب‌ نهاوین واریز نمایید. سفارش شما توسط پست پیشتاز و یا تیپاکس (و یا سایر شرکت‌های حمل‌و‌نقل) ارسال می‌شود.
  • در صورتیکه که دوست یا بستگانی در ساری دارید، می توانید از روش – خرید از تهران – استفاده نمایید..
 

نکات قابل توجه:

قیمت‌های سایت، قیمت نهایی می‌باشد و هزینه‌ای به آن اضافه نخواهد شد. کلیه مالیات‌ها و هزینه‌ها در قیمت‌های سایت لحاظ شده است و خریدار فقط مبلغ درج شده در سایت را می‌پردازد. اما ممکن است بنا به محل خریدار و فاصله از نهاوین، ارسال محصول هزینه‌ای در بر داشته باشد