روش های خرید از ما

روش های خرید از ما

خرید آنلاین: ما به همه بازدیدکنندگان سایت نهاوین، خرید آنلاین را پیشنهاد می‌کنیم. در خرید آنلاین، سفارش‌های شما همگی بر روی سایت ثبت شده و بایگانی می‌شوند و چنانچه تخفیف‌های خاصی برای مشتریان نهاوین در نظر گرفته شود، از آنها بهره‌مند خواهید شد. همچنین سفارش‌هایی که به صورت آنلاین ثبت و پرداخت می‌شود، در اولویت ارسال قرار می‌گیرند و زودتر به دست شما می‌رسند.

خرید تلفنی: با شماره تماس 09117809570 تماس بگیرید و پس از هماهنگی با بخش فروش نهاوین، وجه مربوطه را از طریق پرداخت آنلاین دستی و یا شماره حساب‌ نهاوین واریز نمایید مشخصات محصول مورد نظر را برای ما شرح داده و اطلاعات مورد نیاز از شما گرفته شده و به محض آماده سازی، سفارشتان توسط پست پیشتاز و یا تیپاکس (و یا سایر شرکت‌های حمل‌و‌نقل)  ارسال میگردد.

  • از آنجا که سایت نهاوین یک فروشگاه اینترنتی است و با توجه به اینکه سفارش های شما در چند کارگاه ساخته شده و دفتر فروش نهاوینز در محل‌های جداگانه می‌باشند، مراجعه حضوری به دفتر نهاوین امکان‌پذیر نیست.
 

نکات قابل توجه:

قیمت‌های سایت، قیمت نهایی می‌باشد و هزینه‌ای به آن اضافه نخواهد شد. کلیه مالیات‌ها و هزینه‌ها در قیمت‌های سایت لحاظ شده است و خریدار فقط مبلغ درج شده در سایت را می‌پردازد. اما ممکن است بنا به محل خریدار و فاصله از نهاوین، ارسال محصول هزینه‌ای در بر داشته باشد