بهترین هدیه شب یلدا

فرهنگ دورهمی خانواده ها در شب یلدا یکی از زیباترین رسوم ایرانی ست . یلدا بهانه ای برای با هم بودن است. برای ساختن خاطراتی شیرین که گرما بخش خانواده ها باشد. چیزی که می تواند زیبایی این شب را  دو چندان کند ، هدیه دادن است. هدیه ای که خاطره یلدای امسال را برای همه ماندگار کند.  معمولا برای دورهمی خانوادگی شب یلدا  کسی دست خالی نمی رود. شاید شما هم شب یلدای امسال خانه یکی از دوستان یا خانواده خود دعوت شده اید و  نمی دانید بهترین هدیه شب یلدا چیست و باید چه هدیه ای را برای شب یلدا تهیه کنید تا خاطره انگیز و خاص باشد! ممکن است ندانید طرف مقابل به چه چیزی علاقه مند است یا چه هدیه ای مناسب او است.  با نهاوین همراه باشید تا در این مقاله بهترین هدیه شب یلدا را به شما معرفی کنیم.

1- قاب عکس چوبی طرح سفارشی، بهترین هدیه شب یلدا

قاب عکس های چوبی ما از حکاکی احساسات تصویر شما روی چوب طبیعی درست در یک قاب چوبی ساخته می شود. ما عاشق دیدن احساس شما در این قاب چوبی منحصر بفرد هستیم. قاب عکس چوبی نهاوین بدون شک بهترین هدیه برای شب یلدا و بیان احساس نسبت به دوستان و اعضای خانواده است.

قاب عکس

چرا قاب عکس چوبی بهترین هدیه شب یلدا است؟

دکوری شیک: قاب عکس چوبی به عنوان یک دکوری زیبا و اصیل هدیه مناسبی برای دکور  منزل روی میز ، کنار تخت و یا روی دیوار است و قطعا برق شوق به چشمان میزبان شما می نشاند.

کیفیت: این محصول از بهترین و مرغوب ترین چوب طبیعی درخت ساخته می شود و همین کیفیت ساخت است که می تواند قاب عکس چوبی را به بهترین هدیه تبدیل کند.

ترند روز:  این روز ها دکوری های چوبی بیشتر از قبل خاص و مورد توجه قرار گرفته اند و ترند شده اند. و هدیه بسیار مناسب و جدیدی هستند.

چه عکسی را برای قاب عکس چوبی سفارشی انتخاب کنم؟

شما می توانید از عکس شخصی،  عکس با شریک عاطفی ، عکس با خانواده آن شخص را برای قاب عکس چوبی فوق العاده انتخاب کنید.  پیشنهاد ما این است که برای شب یلدا یک قاب عکس چوبی سایز 30 * 20 با یک عکس خانوادگی صمیمی هدیه کنید .

هنوز سوالی در ذهنتان از قاب عکس باقی مانده‌است؟ پس حتما در اینجا معرفی قاب عکس چوبی  نهاوین را مطالعه کنید.

2- تابلو سه بعدی ، بدون شک بهترین هدیه شب یلدا

تابلو سه بعدی نهاوین یک تابلو است که 3  تصویر مختلف را نشان می دهد.  همینطور که از مقابل تابلو عبور می کنید تصاویر عوض می شوند. این تابلو فوق العاده در سایز ها و با قاب های مختلفی ساخته می شود و هدیه ای جادویی برای میزبان مهربان و عزیز شما در شب یلداست.

۳ دلیل برای این که تابلو سه بعدی بهترین هدیه شب یلدا است

کاربردی و مینیمال است: تابلو سه بعدی نه تنها یک هدیه مناسب برای شب یلدا است بلکه یک دکوری فوق العاده است که با سفارش آن می توانید 3 عکس را در یک قاب هدیه دهید. تا فضای کمتری را  اشغال کند و سبکی شیک و مینیمال به دکور خانه ببخشد.

خاص و منحصر به فرد است:  مطمئنن میزبان شما هرگز چنین هدیه ای دریافت نکرده و حتی شبیه به آن را هم ندیده است. تابلو سه بعدی نهاوین خاص ترین و بهترین هدیه شب یلدا برای میزبان شما می شود.

دکوری ماندگاری است:  تابلوهای سه بعدی ما خاطره ی شب یلدای شما را تا همیشه زنده نگه می دارند چرا که علاوه بر خاص بود تا 50 سال ضمانت کیفیت طرح و رنگ دارن و هیچ وقت هم از مد دکور نمی افتند.

تابلو سه بعدی را با چه عکسی سفارش بدهم؟

پیشنهاد نهاوین به شما سفارش تابلو سه بعدی با 3 عکس خانوادگیست. شب یلدا ، بهانه ای برای دور هم بودن است. باهم بودن را در قاب سه بعدی ما هدیه دهید.

می توانید 3 عکس مختلف از اعضا خانواده را نیز به صورت جدا در هر سمت تابلو داشته باشید.

حتما ویدئو تابلو سه بعدی را ببینید تا بیشتر با این محصول جادویی آشنا بشید.

3- گردنبند چوبی با شعر حافظ بهترین هدیه شب یلدا

کوچک ، خاطره انگیز ، پر از احساس. این ویژگی ها توصیف کوتاهی از گردنبند چوبی نهاوین است که با حکاکی تصویر و متن دلخواه شما روی چوب ساخته می شود و به نوعی بهترین هدیه برای شب یلدا محسوب می شود.

گردنبند چوبی دوطرفه nahavin

۳ تفاوت مهم گردنبند چوبی که باعث می‌شود بهترین هدیه شب یلدا باشد

قابلیت سفارش با طرح و متن دلخواه: هر عکس و متن کوتاهی که بخواهید می توانید به صورت یک گردنبند سفارش دهید. مهم نیست کیفیت عکس شما در چه حد است، به بهترین شکل روی چوب حکاکی می شود.

قیمت مناسب: قیمت گردنبند چوبی نهاوین فوق العاده برای هدیه دادن مناسب است. می توانید برای محبوبتان قطعه ای از شعر حافظ روی گردنبند بنویسید و او را شیفته خود کنید.

به یاد ماندنی: چه کسی می تواند یک گردنبند با عکس خودش و متنی خاطره انگیز از شما را فراموش کند. می تواند همه جا آن را همراه خود ببرد و هر بار که به آن نگاه می کند به یاد شما بیوفتد. این هدیه قطعا یکی از بهترین و به یاد ماندنی ترین هدیه هاست مخصوصا در شب یلدا

چه طرحی را برای گردنبند سفارشی شب یلدا انتخاب کنم؟

شما می توانید عکس شخصی ، جملات انگیزشی کوتاه ،  یک مصرع شعر حافظ ، جمله عاشقانه کوتاهی را برای گردنبند چوبی انتخاب کنید.

پیشنهاد ویژه : از طرح های یلدا مثل انار و هندوانه و یک مصرع شعر حافظ استفاده کنید تا این هدیه همیشه یادآور این شب به یاد ماندنی باشید.

یلدای به یاد ماندنی

در این شب سرد زمستانی، همه اعضای خانواده در کنار یکدیگر جمع می شوند و با گرمای حضور و محبتشان نسبت بهم این شب زمستانی را به صبح می رسانند. بهتر است امسال با خرید هدیه شب یلدا برای عزیزانتان، شب یلدا متفاوتی را رقم بزنید!

در بخش نظرات به ما بگویید که اگر کسی می‌خواست یکی از محصولات نهاوین را به عنوان بهترین هدیه شب یلدا به شما هدیه بدهد، انتخاب شما تابلو سه بعدی بود یا قاب عکس چوبی؟ و یا گردنبند چوبی؟